Bring- og LERØYserien 1.kvalifiseringsrunde 6. og 7. september

Vi sender fra Lørenskoghallen søndag

SØNDAG 07.09.2014
Lørenskoghallen 1000-1105 99J1608001 Fjellhammer – Gjerpen J16 Bring Kval Pulje 08
Lørenskoghallen 1130-1235 99G1608003 Bossekop – Strindheim G16 Bring Kval Pulje 08
Lørenskoghallen 1300-1405 99J1608002 Bjarg – Charlottenlund J16 Bring Kval Pulje 08
Lørenskoghallen 1430-1535 99G1608004 Fjellhammer – FyllingenBergen G16 Bring Kval Pulje 08

De andre kvalifiseringspuljene

Puljene i 1.kvalifiseringsrunde til LERØYserien 2014-15 Jenter:

Pulje 1

Pulje 2

Pulje 3

Pulje 4

Gjøvik Fana Levanger Kolbotn
Junkeren Fjellhammer Gjerpen Byåsen
Stjørdal Til pulje 3 Røyken og Hurum Storhamar Trukket 26/6-14 Kjøkkelvik
Bækkelaget  Stjørdal

Pulje 5

Pulje 6

Pulje 7

Pulje 8

Flint Follo Charlottenlund Glassverket
Grue Flisa Fredrikstad Heimdal Trukket 20/8-14
LHK90 Skogstrand Årstad Kongsvinger
 Pors (Fra venteliste)

Pulje 9

Pulje 10

Pulje 11

Pulje 12

Skrim Tromsø Våg Ullern
Meldal Hønefoss Oppsal Randesund
Rælingen Nordstrand Larvik Turn Lier

Pulje 13

Pulje 14

Pulje 15

Pulje 16

Malvik Ranheim Sola Viking
Sarpsborg Skedsmo Stabæk Larvik
Ålgård LFH09 Sverresborg Nesodden (Trukket 26/8-14)
Sogndal

Kvalifiseringspuljer Bringserien 2014-15 Jenter:

Pulje 1

Pulje 2

Pulje 3

Pulje 4

Pulje 5

Halsen Oppsal Njård Skedsmo Randesund
Stjørdalsblink Tømmerholt Runar Junkeren Gjøvik HK
Bækkelaget LFH09 Kongsvinger Bravo Tiller (trukket)
Eidsberg Bjørndal Kjelsås Lier Asker

Pulje 6

Pulje 7

Pulje 8

Pulje 9

Pulje 10

Hinna Hokksund Fjellhammer ØIF Arendal Malvik HK 93
Storhamar Gneist Bjarg Vågen Nit/Hak
Flint Tønsberg Tastavarden Charlottenlund Lørenskog Tromsø
Tveter (trukket) LHK-90 Gjerpen Sotra Tjølling

Pulje 11

Pulje 12

Pulje 13

Pulje 14

Pulje 15

Falk Kolbotn Lommedalen Randaberg Sola HK
Sarpsborg Herøya Byåsen HK Halden Gresvik
Svolvær Nessegutten Fana Ålgård Glassverket Grue Molde Åsane Gran Førde

Pulje 16

Pulje 17

Pulje 18

Pulje 19

Pulje 20

Alta Kolstad Konnerud Levanger Ski
Elverum Våg Vipers Fyllingen Stabæk Ullern
Follo HK Damer HK Herulf Moss Orkanger Stord Ranheim
Tyristubben HG Gokstad Eidsvold Turn

 

Bringserien kval-puljer Gutter

Kvalifiseringspuljene til Bringserien 2014-15 Gutter:

Pulje 1

Pulje 2

Pulje 3

Pulje 4

Alta Viking Gneist Nøtterøy
Haslum Vikhammer Sandar Nærbø
Mathopen Kongsvinger Storhamar Elverum
Charlottenlund *) Oppsal *) HK Trøgstad Langhus

Pulje 5

Pulje 6

Pulje 7

Pulje 8

Skogn Vestli Bækkelaget Fjellhammer
Asker Kolbotn Randesund FyllingenBergen
Herkules Runar Bjørnar *) Strindheim
Årstad Harstad Tiller Bossekopp

Pulje 9

Pulje 10

Ski Steinkjer
Konnerud Nordstrand
AK 28 Falk
Stryn Bodø

 

 
BRINGSERIEN
LERØYSERIEN

handball.no