Landsserien i helgen

 

http://www.handball.no/p1.asp?p=43089

Kampene i Landsserien lørdag 22. og søndag 23. februar sortert pr pulje og klasse:      

JENTER
Lørdag 1200 Framhallen Larvik Meldal
Lørdag 1330 Framhallen Sarpsborgalliansen Oppsal
Lørdag 1630 Framhallen Meldal Oppsal
Lørdag 1800 Framhallen Larvik Sarpsborgalliansen
Søndag 1000 Framhallen Oppsal Larvik
Søndag 1130 Framhallen Meldal Sarpsborgalliansen
Lørdag 1200 Jorekstadhallen Stabæk LFH09
Lørdag 1330 Jorekstadhallen Fjellhammer Flint Tønsberg Håndball
Lørdag 1630 Jorekstadhallen LFH09 Flint Tønsberg Håndball
Lørdag 1800 Jorekstadhallen Stabæk Fjellhammer
Søndag 1000 Jorekstadhallen Flint Tønsberg Håndball Stabæk
Søndag 1130 Jorekstadhallen LFH09 Fjellhammer
Lørdag 1200 Slåtthaughallen Byåsen Randesund
Lørdag 1330 Slåtthaughallen Nordstrand Fana
Lørdag 1630 Slåtthaughallen Byåsen Nordstrand
Lørdag 1800 Slåtthaughallen Randesund Fana
Søndag 1000 Slåtthaughallen Fana Byåsen
Søndag 1130 Slåtthaughallen Randesund Nordstrand
Lørdag 1200 Trønderhallen 1 Levanger Utleira
Lørdag 1330 Trønderhallen 1 Tertnes Elite AK 28
Lørdag 1630 Trønderhallen 1 Levanger Tertnes Elite
Lørdag 1800 Trønderhallen 1 Utleira AK 28
Søndag 1000 Trønderhallen 1 AK 28 Levanger
Søndag 1130 Trønderhallen 1 Utleira Tertnes Elite
GUTTER
Lørdag 1200 Bodø Spektrum Bodø Steinkjer
Lørdag 1330 Bodø Spektrum Oppsal Follo
Lørdag 1630 Bodø Spektrum Steinkjer Follo
Lørdag 1800 Bodø Spektrum Bodø Oppsal
Søndag 1000 Bodø Spektrum Follo Bodø
Søndag 1130 Bodø Spektrum Steinkjer Oppsal
Lørdag 1200 Marikollhallen Fjellhammer Lillestrøm TH
Lørdag 1330 Marikollhallen Charlottenlund Vålerenga
Lørdag 1630 Marikollhallen Lillestrøm TH Vålerenga
Lørdag 1800 Marikollhallen Fjellhammer Charlottenlund
Søndag 1000 Marikollhallen Vålerenga Fjellhammer
Søndag 1130 Marikollhallen Lillestrøm TH Charlottenlund
Lørdag 1200 Runarhallen 1 Runar Sandefjord Falk
Lørdag 1330 Runarhallen 1 Bækkelaget Håndball Elite Elverum
Lørdag 1800 Runarhallen 1 Runar Sandefjord Bækkelaget Håndball Elite
Lørdag 1930 Runarhallen 1 Falk Elverum
Søndag 1000 Runarhallen 1 Elverum Runar Sandefjord
Søndag 1130 Runarhallen 1 Falk Bækkelaget Håndball Elite
Lørdag 1200 Skienshallen ØIF Arendal HK Herulf Moss
Lørdag 1330 Skienshallen Haslum HK Herkules
Lørdag 1630 Skienshallen ØIF Arendal Haslum HK
Lørdag 1800 Skienshallen HK Herulf Moss Herkules
Søndag 1000 Skienshallen Herkules ØIF Arendal
Søndag 1130 Skienshallen HK Herulf Moss Haslum HK

Se direkte fra Skienshallen http://www.juniorhandball.no/blog/2012/09/03/live-streaming/

Hentet fra www.handball.no

http://www.handball.no/p1.asp?p=43089