Nasjonalt sluttspill Bringserien: Puljer og kampoppsett

Da har pulje- og kampoppsettet komet for det Nasjonale sluttspillet i Bringserien 27. og 28. april i Fredrikstad. Under følger oversikten som ligger ute på handball.no. Alle kampene spilles lørdag 27. april, og så begynner sluttspillet på søndagen.

IMG_4706

Jenter 16 – Puljer og kampoppsett

Her går vinnerene fra hver pulje videre til semifinaler, så finale eventuelt bronsefinale. 2. plassene i hver gruppe spiller om 5. til 8. plassen, mens 3. plassene spiller om 9. til 12. plassen.

Pulje 1
Austrått
Flint Tønsberg Håndball
Fjellhammer

1000-1105 Austrått Flint Tønsberg Håndball
1300-1405 Fjellhammer Austrått
1600-1705 Flint Tønsberg Håndball Fjellhammer

Pulje 2
Gneist
Fyllingen
Tindlund

1000-1105 Gneist Fyllingen
1300-1405 Tindlund Gneist
1600-1705 Fyllingen Tindlund

Pulje 3
Oppsal
Årstad
Åssiden

1000-1105 Oppsal Årstad
1300-1405 Åssiden Oppsal
1600-1705 Årstad Åssiden

Pulje 4
Fana
Levanger
Åsane

1000-1105 Fana Levanger
1300-1405 Åsane Fana
1600-1705 Levanger Åsane

Gutter 16 – Puljer og kampoppsett

Her går de to beste lagene fra hver pulje videre til semifinaler, så finale eventuelt bronsefinale. 3. plassene spiller om 5. og 6. plass, mens 4. plassene spiller om 7. og 8. plass.

Pulje 1
Oppsal
Haslum
Falk
Runar

1130-1235 Oppsal Falk
1130-1235 Haslum Runar
1430-1535 Oppsal Haslum
1430-1535 Falk Runar
1730-1835 Runar Oppsal
1730-1835 Falk Haslum

Pulje 2
Fjellhammer
Elverum
Charlottenlund
Bærums Verk

Falk 1130-1235 Fjellhammer Charlottenlund
Runar 1130-1235 Elverum Bærums Verk
Haslum 1430-1535 Bærums Verk Fjellhammer
Runar 1430-1535 Charlottenlund Elverum
Oppsal 1730-1835 Fjellhammer Elverum
Haslum 1730-1835 Charlottenlund Bærums Verk

I denne pulja har håndballforbundet en skrivefeil på sine sider, hvor Elverum er satt opp til å spille to kamper kl. 1430 og Bærums Verk skal spille to kamper kl. 1730. Derfor har vi satt slik vi tror kampene blir spilt, men tar selvfølgelig forbehold om endringer. Lagene i puljen skal hvertfall stemme.